کاهش 150 کیلومتری جاده ی شیراز اصفهان

» کاهش 150 کیلومتری جاده ی شیراز اصفهان

 حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی و دیگر مسوولین استانی از زحمات مهندس فیروز تکاور مدیر کل سابق اداره راه و شهرسازی و فرزاد جمشیدی سرپرست اداره راه و شهرسازی فارس تقدیر و مهندس جعفر زاهدی دره شوری به عنوان مدیر کل جدید اداره راه و شهرسازی فارس معرفی شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی در آیین معارفه مدیر کل راه و شهرسازی فارس اظهار کرد: طرح اقدام ملی مسکن همانند دیگر استانها در فارس نیز اجرا می گردد که سهم این استان احداث ۴۸ هزار واحد مسکن است که موجب اشتغال ۱۲۶ هزار نفر می شود.

عبوری با بیان اینکه سهم احداث ۲۳ هزار واحد مسکن به عهده اداره کل راه و شهرسازی فارس است، گفت: احداث ۲۵ هزار واحد مسکن نیز سهم شهرهای جدید فارس خواهد بود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی با بیان اینکه بیشترین راههای کشور در استان فارس قرار دارد،گفت: استان فارس بیش از ۵ درصد از مساحت کشور را در بر دارد و حدود ده درصد از راههای کشور در این استان احداث شده است که نشان می دهد وزارت راه و شهرسازی به اهمیت این استان پی برده است.

عبوری با بیان اینکه ما هم تمایل داریم که آزاد راه شیراز به اصفهان هر چه سریع تر به بهره برداری برسد، اظهار کرد: اتمام این پروژه بزرگ به توسعه گردشگری استان کمک خواهد کرد اما در این زمینه با مشکلات و موانعی از جمله افزایش هزینه ها و کمبود اعتبارات مواجه هستیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی، همچنین از مدیر کل جدید راه و شهرسازی فارس خواست که در واگذاری پست‌های مدیریتی و کارشناسی، بر اساس تاکید دولت و تاکید وزیر راه و شهرسازی تا سقف ۳۰ درصد پست‌های مدیریتی را به بانوان واگذار کند.

معاون امور عمرانی استانداری فارس نیز دراین مراسم با بیان اینکه فضای مدیریتی کشور وارد فضای جدیدی متفاوت از گذشته شده است، اظهار کرد: با توجه به این موضوع تصمیمات مدیران باید خلاقانه و هوشمندانه باشد.

محمود رضایی کوچی ،یکی از ماموریت های مهم این اداره کل به سرانجام رساندن پروژه بزرگ آزاد راه شیراز به اصفهان است که هم اکنون دارای ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی است که باید تلاش شود تا پایان سال ۹۹ به بهره برداری کامل برسد.

گفتنی است مردم استان فارس 10 سال چشم انتظار پروژه بزرگ راه شیراز-اصفهان هستند. در اطلاعاتی که شرکت پیمانکار این پروژه منتشر کرده، آمده است: آزادراه اصفهان- شیراز به منظور کوتاه شدن فاصله بین دو شهر تاریخی و توریستی اصفهان و شیراز به میزان 140 کیلومتر و کاهش مدت سفر به میزان 1.5 ساعت

آخرین مطالب این وبلاگBuy website Traffic
ساخت وبلاگ حرفه ایساخت وبلاگ حرفه ای رایگان
Buy Website Traffic Cheap
ساخت وبلاگساخت وبلاگ رایگان